Skip to main content

Ranking firm przeprowadzkowych - zobacz top 5 we Wrocławiu

Przeprowadzka na własną rękę wydaje Ci się ryzykownym przedsięwzięciem? Całkiem słusznie - i to nie tylko dlatego, że trzeba ją dobrze zaplanować. Meble i inne przedmioty należy odpowiednio spakować i zabezpieczyć na czas transportu. Nie obejdzie się bez dużego auta i silnej ekipy, która zniesie, a następnie wniesie rzeczy do nowego lokum. Jeśli chcesz uniknąć stresu i zaoszczędzić sporo czasu, wynajmij fachowców. Przeczytaj, kiedy szczególnie warto to zrobić i poznaj najlepsze firmy przeprowadzkowe z Wrocławia.

Czy warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Firma przeprowadzkowa - dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Bez względu na to, czy przeprowadzasz się daleko, czy w obrębie Wrocławia, potrzebujesz odpowiedniego samochodu do przewozu mebli i sprzętu. Jeśli go nie masz, nie wahaj się i wynajmij firmę przeprowadzkową, która umożliwi Ci przewóz wielu rzeczy jednocześnie nawet w odległe miejsce. Oprócz dużych pojazdów fachowcy dysponują też materiałami do pakowania i ochrony Twojego mienia. Mają doświadczenie w znoszeniu i wnoszeniu rzeczy, demontażu i montażu mebli. Dzięki wsparciu firmy przeprowadzkowej zaoszczędzisz czas i unikniesz chaosu, jaki często towarzyszy samodzielnie organizowanej przeprowadzce.

Firma przeprowadzkowa - kiedy warto ją wynająć?

Jeśli przeprowadzka to dla Ciebie duże wyzwanie i chcesz uniknąć niespodziewanych sytuacji, jakie mogą zdarzyć się w jej trakcie, skorzystaj z usług profesjonalistów. Pomoc firmy przeprowadzkowej docenisz, gdy:

  • przeprowadzasz się w odległe miejsce i zależy Ci na sprawnym przewiezieniu wszystkich rzeczy,
  • nie posiadasz dużego auta lub nie chcesz go pożyczać od znajomych,
  • mieszkasz w starym domu lub mieszkaniu i po prostu obawiasz się zarówno o swoje bezpieczeństwo, jak i o zniszczenie przedmiotów w trakcie ich znoszenia po starych schodach,
  • zależy Ci na elastycznej ofercie - chcesz dopasować zakres usług do swoich potrzeb - zlecić sam transport mienia lub tylko wypożyczyć materiały do zabezpieczenia rzeczy.

Sprawdź ranking TOP 5 firm przeprowadzkowych z Wrocławia.

1. MKL Transport & Przeprowadzki

Firma MKL Transport & Przeprowadzki z Wrocławia zapewnia kompleksowe wsparcie zarówno podczas przeprowadzki krajowej, jak i międzynarodowej - na terenie całej Unii Europejskiej. Działając całodobowo przez 7 dni w tygodniu, realizuje przeprowadzki mieszkań, biur, firm i nie tylko. Zajmuje się transportem ponadgabarytowym - pianin i fortepianów, montażem i demontażem mebli, utylizacją i wywozem rzeczy. Szukasz rzetelnej firmy transportowej, która zadba o bezpieczeństwo Twojego mienia podczas przeprowadzki? Odwiedź ich stronę internetową i sprawdź, dlaczego jeszcze warto zlecić przeprowadzkę fachowcom z MKL Transport & Przeprowadzki.

MKL Transport & Przeprowadzki Wrocław
Barycka 3/1b
50-325 Wrocław
woj. dolnośląskie
Tel: 604 246 314
www: mklogistyka.pl

MKL Transport & Przeprowadzki Wrocław

2. Orson Przeprowadzki

Orson Przeprowadzki to firma z wieloletnim doświadczeniem w transporcie różnego rodzaju przedmiotów na terenie całej Polski. Współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami publicznymi. Zakres usług obejmuje przeprowadzki, transport mebli, sprzętów i instrumentów muzycznych, opróżnianie mieszkań i piwnic. Firma Orson zatrudnia profesjonalną ekipę przeprowadzkową i dysponuje specjalistycznymi samochodami. Gwarantuje terminowość i konkurencyjne ceny usług.

ORSON Przeprowadzki
ul. Nowodworska 97
54-438 Wrocław
Tel: 781 113 369

Orson Przeprowadzki - firma przeprowadzkowa Wrocław

3. Czas-Start

Firma Czas-Start specjalizuje się w organizacji przeprowadzek domów, mieszkań i biur na terenie Wrocławia, całego kraju i UE. Dysponuje bogatym doświadczeniem w transporcie krajowym i międzynarodowym. Oferuje transport mebli, pakowanie rzeczy, utylizację sprzętu biurowego i nie tylko. Umożliwia magazynowanie mebli i innych przedmiotów w zabezpieczonych magazynach. Zajmuje się sprzątaniem po przeprowadzkach.

Czas-Start
ul. Oliwkowa 9
54-054 Wrocław
Tel: 669 872 772

Czas-Start - przeprowadzki międzymiastowe

4. Optimal Przeprowadzki

Optimal Przeprowadzki z Wrocławia oferuje kompleksowe przeprowadzki firm, mieszkań, domów, magazynów i archiwów. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i posiada solidne zaplecze techniczne w postaci specjalnych samochodów do bezpiecznego transportu mienia. Sprawnie i terminowo realizuje zarówno przeprowadzki krajowe, jak i międzynarodowe. Zapewnia indywidualne podejście i przystępne ceny.

Optimaltrans
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74/320
50-020 Wrocław
Tel: 736 673 442

Optimal Trans - tanie przeprowadzki Wrocław

5. Przeprowadzki 24

Firma Przeprowadzki 24 z siedzibą we Wrocławiu działa na rynku od wielu lat. Organizuje przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Przyjmuje zarówno zlecenia na przeprowadzki kompleksowe, jak i na sam transport sprzętu lub mebli. Oferuje czasowe magazynowanie mienia klientów. Zapewnia fachowe doradztwo i duży wybór materiałów pakowych.

Przeprowadzki 24
ul. Canaletta 2a
51-650 Wrocław
Tel: 693 696 210

Przeprowadzki 24 - transport mebli Wrocław

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Super się składa, bo mieszkam akurat ulicę dalej od miejsca, które polecacie 😄 Nigdy nie zamawiałam sushi ...
Świetny artykuł! Jestem mega szczęśliwa, że na niego wpadłam, bo jestem odpowiedzialna za zorganizowanie konferencji ...
Mikołaj 3 miesięcy temu Jak zwalczyć kompleks odstających uszu?
Dobrze, że są takie alternatywy dla młodych ludzi, walczących z kompleksami. Kiedyś słyszało się tylko ...
Zgadzam się z tym, że warto być przygotowanym w każdej chwili na ewentualną awarię i ...
Marcin 5 miesięcy temu Jak rozmieścić okna w domu?
To prawda, że rozmieszczenie okien jest bardzo ważne. Trzeba dokładnie przemyśleć, gdzie się chce każde ...