Skip to main content

Serwis wind w Łodzi - 5 najlepszych firm

Planują Państwo zlecić przegląd urządzeń transportu pionowego w zakładzie produkcyjnym w Łodzi? A może interesuje Państwa naprawa schodów ruchomych lub platformy dla osób niepełnosprawnych w obiekcie publicznym? Jeśli usługa ma być wykonana szybko i solidnie, warto wybrać najlepszą firmę. Jak? Wybór ułatwi ranking Serwis wind w Łodzi — 5 najlepszych firm.

Najlepszy serwis wind w Łodzi

1. Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe

Serwis wind Komodo od wielu lat projektuje, montuje i serwisuje windy na terenie całego kraju. Wykonuje przeglądy konserwacyjne wind zarówno w nowych, jak i w starych obiektach, gdzie dostosowuje urządzenia do aktualnych przepisów. Sprzedaje podzespoły dźwigowe. Oferuje wiele rodzajów urządzeń transportu pionowego. Należą do nich dźwigi osobowe i towarowe, schody ruchome, platformy przyschodowe i nie tylko. Jeśli chcą Państwo zlecić konserwację urządzeń dźwigowych firmie Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe, ul. Złotno 41, 94-221 Łódź, Tel: 530 070 220 , na stronie www.komodo-windy.pl znajduje się więcej informacji o usługach w tym zakresie.

2. Lift Łodź Sp. z o.o.

Lift Łódź Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Beli Bartoka 24, 92-547 Łódź, tel. 603 305 360, specjalizuje się w montażu wind w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Obsługuje inwestorów prywatnych, deweloperów, firmy i instytucje. Projektuje i modernizuje urządzenia dźwigowe, a także świadczy usługi serwisowe. Sprzedaje części zamienne i komponenty do wind. Oferuje dźwigi osobowe, towarowe, specjalistyczne i platformy dla niepełnosprawnych. Prowadzi całodobowe pogotowie dźwigowe. Naprawia windy zarówno w ramach długofalowej współpracy, jak i zleceń jednorazowych. Korzysta z najnowszych technologii i realizuje indywidualne projekty wind.

3. Windar Spółka Sp. z o.o.

Firma Windar zlokalizowana przy ul. Skarbowej 16, 91-473 Łódź, tel.: 607-299-233, zajmuje się sprzedażą, montażem i konserwacją urządzeń transportu bliskiego. Pomaga w wyborze odpowiedniego rodzaju windy i przygotowuje projekty. Oprócz dźwigów osobowych, towarowych i specjalnych oferuje platformy dla niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome. Dysponuje rozbudowanym zapleczem technicznym, więc gwarantuje nie tylko szybki montaż urządzeń dźwigowych, ale także ich dokładną konserwację, która wydłuża okres sprawnego działania.

4. ELPOINT — serwis i montaż wind osobowych i towarowych

ELPOINT z siedzibą przy ul. Lorentza 1A/18, 91-083 Łódź, Tel.: +48 886 500 440, świadczy usługi w zakresie montażu wind osobowych, towarowych i podestów dla niepełnosprawnych. Prowadzi serwis wind, drzwi automatycznych, chodników i schodów ruchomych. Jako zespół doświadczonych fachowców każde zlecenie wykonuje z troską o szczegóły i z użyciem wysokiej klasy sprzętu. Serwisuje nie tylko nowe urządzenia dźwigowe znanych producentów, ale również starsze modele.

5. Dźwig Service — pogotowie dźwigowe Łódź

Firma Dźwig Service znajdująca się przy ul. Widzewska 14, 92-229 Łódź, Tel. 601 231 658, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w montażu i modernizacji wind. Oferuje serwis i konserwację różnych rodzajów urządzeń do transportu pionowego osób i towarów. Nieustannie szkoli serwisantów, aby zapewnić klientom wysoki poziom usług. Posiada własny magazyn części zamiennych, co skraca czas naprawy dźwigów.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Świetny artykuł! Jestem mega szczęśliwa, że na niego wpadłam, bo jestem odpowiedzialna za zorganizowanie konferencji ...
Mikołaj 1 miesięcy temu Jak zwalczyć kompleks odstających uszu?
Dobrze, że są takie alternatywy dla młodych ludzi, walczących z kompleksami. Kiedyś słyszało się tylko ...
Zgadzam się z tym, że warto być przygotowanym w każdej chwili na ewentualną awarię i ...
Marcin 3 miesięcy temu Jak rozmieścić okna w domu?
To prawda, że rozmieszczenie okien jest bardzo ważne. Trzeba dokładnie przemyśleć, gdzie się chce każde ...
Bardzo mi się podoba specyfika domków mobilnych. Jestem świadomy, że dla niektórych może być odstraszające ...