Serwis wind w Łodzi - 5 najlepszych firm

Dodaj komentarz

Planują Państwo zlecić przegląd urządzeń transportu pionowego w zakładzie produkcyjnym w Łodzi? A może interesuje Państwa naprawa schodów ruchomych lub platformy dla osób niepełnosprawnych w obiekcie publicznym? Jeśli usługa ma być wykonana szybko i solidnie, warto wybrać najlepszą firmę. Jak? Wybór ułatwi ranking Serwis wind w Łodzi — 5 najlepszych firm.

Najlepszy serwis wind w Łodzi

1. Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe

Serwis wind Komodo od wielu lat projektuje, montuje i serwisuje windy na terenie całego kraju. Wykonuje przeglądy konserwacyjne wind zarówno w nowych, jak i w starych obiektach, gdzie dostosowuje urządzenia do aktualnych przepisów. Sprzedaje podzespoły dźwigowe. Oferuje wiele rodzajów urządzeń transportu pionowego. Należą do nich dźwigi osobowe i towarowe, schody ruchome, platformy przyschodowe i nie tylko. Jeśli chcą Państwo zlecić konserwację urządzeń dźwigowych firmie Serwis wind Komodo — windy osobowe i towarowe, ul. Złotno 41, 94-221 Łódź, Tel: 530 070 220 , na stronie www.komodo-windy.pl znajduje się więcej informacji o usługach w tym zakresie.

2. Lift Łodź Sp. z o.o.

Lift Łódź Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Beli Bartoka 24, 92-547 Łódź, tel. 603 305 360, specjalizuje się w montażu wind w obiektach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Obsługuje inwestorów prywatnych, deweloperów, firmy i instytucje. Projektuje i modernizuje urządzenia dźwigowe, a także świadczy usługi serwisowe. Sprzedaje części zamienne i komponenty do wind. Oferuje dźwigi osobowe, towarowe, specjalistyczne i platformy dla niepełnosprawnych. Prowadzi całodobowe pogotowie dźwigowe. Naprawia windy zarówno w ramach długofalowej współpracy, jak i zleceń jednorazowych. Korzysta z najnowszych technologii i realizuje indywidualne projekty wind.

3. Windar Spółka Sp. z o.o.

Firma Windar zlokalizowana przy ul. Skarbowej 16, 91-473 Łódź, tel.: 607-299-233, zajmuje się sprzedażą, montażem i konserwacją urządzeń transportu bliskiego. Pomaga w wyborze odpowiedniego rodzaju windy i przygotowuje projekty. Oprócz dźwigów osobowych, towarowych i specjalnych oferuje platformy dla niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome. Dysponuje rozbudowanym zapleczem technicznym, więc gwarantuje nie tylko szybki montaż urządzeń dźwigowych, ale także ich dokładną konserwację, która wydłuża okres sprawnego działania.

4. ELPOINT — serwis i montaż wind osobowych i towarowych

ELPOINT z siedzibą przy ul. Lorentza 1A/18, 91-083 Łódź, Tel.: +48 886 500 440, świadczy usługi w zakresie montażu wind osobowych, towarowych i podestów dla niepełnosprawnych. Prowadzi serwis wind, drzwi automatycznych, chodników i schodów ruchomych. Jako zespół doświadczonych fachowców każde zlecenie wykonuje z troską o szczegóły i z użyciem wysokiej klasy sprzętu. Serwisuje nie tylko nowe urządzenia dźwigowe znanych producentów, ale również starsze modele.

5. Dźwig Service — pogotowie dźwigowe Łódź

Firma Dźwig Service znajdująca się przy ul. Widzewska 14, 92-229 Łódź, Tel. 601 231 658, dysponuje wieloletnim doświadczeniem w montażu i modernizacji wind. Oferuje serwis i konserwację różnych rodzajów urządzeń do transportu pionowego osób i towarów. Nieustannie szkoli serwisantów, aby zapewnić klientom wysoki poziom usług. Posiada własny magazyn części zamiennych, co skraca czas naprawy dźwigów.

Wpisz komentarz
Nie jesteś zalogowany ( Zarejestruj się )
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.