Skip to main content

Karta paliwowa Moyl - na czym polega i jakie korzyści daje?

Dodaj komentarz

Karty paliwowe stają się coraz bardziej popularnie wśród przedsiębiorców, którzy posiadają pokaźnie floty samochodów. Dzięki temu narzędzi firma można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również może usprawnić zarządzanie i przyspieszyć proces tankowania. Posiadanie w firmie takiej karty paliwowej w sposób znaczący ułatwia pracę menadżerom i księgowym. W tym artykule dokładniej ci opowiemy czym, jest karta paliwowa.

Kto może skorzystać z karty paliwowej

Karty paliwowe są narzędziem, które zostało stworzone z myślą o przedsiębiorstwach, które posiadają własną flotę samochodów. Do zdobycia wiec takiej karty musisz prowadzić działalność gospodarczą, która posiada przynajmniej jeden pojazd. Karty te są przypisywane najczęściej do konkretnego samochodu, jednak również można je przypisać imiennie. Karty paliwowe umożliwiają płacenie bezgotówkowe za paliwo po niższej cenie. Dodatkowo karta paliwowa Moyl, daje swoim klientom również możliwość zakupu innych akcesoriów ze stacji benzynowej z rabatem. Dzięki temu nasza firma może również zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych do samochodu.

Korzyści płynące z posiadania karty paliwowej

Przede wszystkim, najważniejszą zaletą płynącą dla posiadaczy kart paliwowych, jest to, że dają możliwość zatankowania paliwa po niższej cenie. To ile dokładnie będzie wynosiła zniżka zależy od indywidualnych ustaleń z zamawiającym kartę, oraz od samej oferty firmy oferującej karty paliwowej. Z kartą paliwową Moyl, dostępną na stronie www.moyl.pl, możesz zaoszczędzić nawet do 25 groszy paliwa na litrze, co w skali całej floty może przynieść naprawdę pokaźne oszczędności.

Kolejna zaleta płynąca dla posiadaczy kart paliwowych, to możliwość zapłaty bezgotówkowo za paliwo. Oznacza, to, że kierowcy nie muszą wozić ze sobą pokaźnych ilości gotówki, co zwiększa ich bezpieczeństwo. Dzięki karcie paliwowej przedsiębiorca może sprawnie kontrolować, na co wydawane są przez kierowców pieniądze firmy. Cały czas ma podgląd do zakupów robionych przy pomocy karty, a dodatkowo może on ustalić, jakie konkretnie towary można nabyć za pomocą tej karty. Wszystkie wydatki są przejrzyste, a dodatkowo są zbierane w jedną, zbiorczą fakturę raz w miesiącu, dzięki czemu firma ogranicza koszt związane z księgowością.

Czy posiadanie karty paliwowej jest opłacalne?

Karta paliwowa to nie tylko ułatwienie dla kierowców, ale chyba przede wszystkim może ona przyczyniać się do powstania oszczędności w naszej firmie. W przypadku przedsiębiorstw, które posiadają rozbudowane floty samochodowe, taka karta może wygenerować oszczędności w postaci wielu tysięcy złotych. Jeżeli więc jesteś właścicielem firmy z flotą samochodów, nie zastanawiaj się dłużej i wyposaż się w swoją kartę paliwową. Nie tylko zaoszczędzisz, ale również zwiększysz wydajność pracy swoich pracowników i ograniczysz liczbę papierów związanych z finansami.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.