Czym zajmuje się flebolog Bartłomiej Juza?

W dzisiejszych czasach wielu z nas zmaga się z chorobami układu naczyniowego. Spowodowane jest to stylem życia, długo godzinną pracą stojącą, lub siedzącą, a także różnymi innymi czynnikami. Dlatego, wraz z postępem medycyny powstała dziedzina, która pomaga osobom ze schorzeniami układu naczyniowego, czyli flebologia.

Lekarz flebolog Bartłomiej Juza

Profesjonalista w dziedzinie flebologii

Jednym ze znanych lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie jest doktor Bartłomiej Juza - wybitny lekarzem z pasją i powołaniem, a także z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuje do mało inwazyjnych metod leczenia. Jako pierwszy w Polsce wykonał zabieg leczenia obrzęku tłuszczowego, a także przeszczepy autologiczne komórek macierzystych, które miały na celu przyśpieszenie gojenia się ciężkich ran, a także regeneracji skóry.

Lekarz Bartłomiej Juza jest wspaniałym specjalistą, który dzięki codziennej pracy ze swoimi pacjentami, a także współpracy ze światowej sławy klinikami i innymi wybitnymi lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie medycyny, może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, a także wieloma osiągnięciami. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, podejmuje się wszystkich, nawet najcięższych przypadków. Stara się zawsze pomagać swoim pacjentom, a także do każdego z nich podchodzi indywidualnie z ogromem życzliwości i należytego szacunku. Pracuje w klinice „Genesis”, która znajduje się w Krakowie.

Konsultacja lekarska z doktorem Bartłomiejem Juzą

Wiedza i doświadczenie Bartłomieja Juzy

Doktor Bartłomiej Juza w swojej długoletniej praktyce lekarskiej stawia na innowacyjne metody leczenia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu skupia się na nowatorskich metodach leczenia najcięższych przypadków. Jako pierwszy lekarz w Polsce użył specjalnego kleju o nazwie VenaSeal do zabiegu usunięcia żylaków. Obecnie ta metoda jest nie tylko jedną z najlepszych metod usuwania żylaków, ale także bezbolesną. Kolejnym osiągnięciem tego wybitnego lekarza było leczenie obrzęku limfatycznego sposobem vaser 3D.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobył swoją ciężką pracą, a także szkoląc się pod okiem wybitnych specjalistów w dziedzinie schorzeń układu naczyniowego. Wśród nich znalazł się światowej sławy prezes międzynarodowej unii flebologicznej Attilio Cavezzi, który jest twórcą innowacyjnych metod leczenia żylaków. Kolejnym specjalistą, u którego mógł się szkolić i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności był Ahmeda Elsaftawy, specjalisty w zakresie chirurgii regeneracyjnej i estetycznej. Doktor Bartłomiej Juza obecnie współpracuje, także z włoską kliniką Istituto Flebologico Italiano oraz Royal Medical Center z siedzibą w Katarze. Jest dobry w swoim fachu i dzieli się zdobytą wiedzą z pacjentami, którzy dzięki jego wiedzy i doświadczeniu mogą cieszyć się zdrowiem po przebytym leczeniu.