Jak odzyskać sylwetkę po ciąży?

Ciąża jest wyjątkowym okresem w życiu kobiety. Te 9 długich miesięcy to nie tylko rozwój nowego życia ale i ogromne zmiany zachodzące w organizmie i wyglądzie kobiecej sylwetki. Główną zmiana jest oczywiście zwiększenie się masy ciała, często o kilkadziesiąt kilogramów. Oczywiście zaraz po porodzie tracimy około 5-6 kilogramów, jednak jest to najczęściej jedynie mała część nadprogramowych kg, które przybrałyśmy w tym pięknym okresie. Najprostszym sposobem na powrót do wagi sprzed ciąży wydaje się wysiłek i aktywność fizyczna. Nie zawsze jednak to wystarczy. W wielu przypadkach ciało kobiety potrzebuje jeszcze dodatkowych bodźców, które mogą zaoferować nam różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Kobieta w ciąży przed zabiegiem Icoone

Zbyt luźna skóra problemem wszystkich kobiet, które przeszły ciążę i poród

Brzuch w trakcie trwania ciąży zwiększa się do rozmiarów sporego arbuza, dlatego też skóra na nim narażona jest na niezwykle intensywne rozciąganie. Często zdarza się również, że z uwagi na zbyt dużą podaż kalorii i obrzęki wodne kobieta zwiększa niemal wszystkie swoje obwody do czego dochodzi zwiotczenie skóry wywołane zmianami hormonalnymi. Włókna elastynowe i kolagenowe zawarte w naszej skórze rozciągają się, traci ona jędrność i elastyczność. U wielu pań pojawiają się również mało estetyczne, czerwone rozstępy na brzuchu, udach, pośladkach oraz piersiach.

Wygląd i kondycja kobiecej skóry to spory problem dla wielu pań, dlatego często zaraz po porodzie zaczynają one sięgać po szereg różnorodnych kosmetyków obiecujących cudowne i szybkie wygładzenie, uelastycznienie i wymodelowanie. Niestety nie są to magiczne produkty, które same w sobie potrafią zwrócić nam dawny wygląd a jedynie wspomagacze, które w żaden sposób nie zastąpią zabiegów kosmetycznych wykonywanych w profesjonalnych salonach, wśród których szczególną popularnością cieszy się zabieg Icoone - jego skuteczność została wielokrotnie potwierdzona wśród naukowców i pacjentek.

Brzuch ciążow

Icoone® - rozwiązanie problemów ze skórą po ciąży

Icoone® to maszyna, która dzięki podciśnieniu i wielowymiarowemu masażowi wywołuje na skórze efekt jej drenażu. Pobudza przy tym wszystkie jej poziomy od naskórka, poprzez skórę właściwą aż po tkankę podskórną. Urządzenie wyposażone jest w głowicę pokrytą rolkami z mikrootworami. Obraca się ona stymulując skórę w tempie aż 21 600 mikrostymulacji w minutę!

Jak działa Icoone?

Wielowymiarowy masaż przy użyciu urządzenia Icoone® oddziałuje na wszystkie tkanki budujące nasza skórę a dzięki działaniu pulsacyjnemu jest w stanie stymulować układ neurowegetatywny. Dodatkowo zasysanie do komory głowicy znakomicie pobudza włókna skóry do dalszej, o wiele intensywniejszej pracy. Icoone® wykorzystuje również różnorodne typy podciśnienia. Pierwsze, które stosowane jest w komorze głównej pozwala na pracę nad starymi bliznami oraz umożliwia zastosowanie urządzenia w medycynie sportowej. Drugie z podciśnień dostarczane jest dzięki mikrootworom w rolkach głowicy. Sprawdza się ono głównie w przypadku skóry uszkodzonej i wrażliwej. Ostatni rodzaj podciśnienia to połączenie pracy komory głównej i mikrootworów, co sprawdza się w przypadku zabiegów ujędrniających i wygładzających oraz do modelowania i wyszczuplania sylwetki, czyli do wszystkiego czego potrzebuje kobieta po ciąży.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Icoone® to rozwiązanie idealne dla każdej kobiety niezadowolonej z wyglądu swojego ciała po ciąży. Gwarantuje nie tylko profesjonalny i trwały efekt ale również poczucie rozpieszczenia swojej skóry, tak ważne dla świeżo upieczonej mamy.