Skip to main content

Na czym polega zabieg ICOONE i komu jest polecany?

Dodaj komentarz

Nie od dziś wiadomo, że masaż ma wyjątkowy wpływ nie tylko na wygląd skóry, ale również na cały organizm. Bodźce, które oddziałują na ciało podczas zabiegu, sprzyjają leczeniu, rehabilitacji oraz profilaktyce licznych schorzeń. Masaż jest również często wykorzystywany w kosmetyce. Służy on m.in. ujędrnianiu i modelowaniu sylwetki. Coraz częściej odchodzi się jednak od tradycyjnych zabiegów, wykonywanych ręcznie. W masażu wykorzystywane są bowiem najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne, pozwalające osiągnąć rewelacyjne efekty. Jednym z nich jest zabieg z serii ICOONE – prawdziwa rewolucja w obszarze medycyny estetycznej i kosmetologii.

Co to jest zabieg w technologii ICOONE i kto może skorzystać z jego efektów?

Zabiegi z serii ICOONE wykorzystują wybitne osiągnięcia nowoczesnej technologii. Ukierunkowuje się je głównie na różnorodne potrzeby skóry lub na konkretny problem. Pełny cykl powinien składać się z ok. 10 do 15 serii. W tym czasem zachodzi metabolizm tkanki tłuszczowej oraz stymulowanie organizmu do produkcji włókien kolagenowych, niezbędnych dla utrzymania zdrowego wyglądu skóry.

Z zabiegów ICOONE mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od płci. Na tego typu rozwiązania na ogół decydują się osoby, poszukujące szybkiego, ale i bezpiecznego rozwiązania różnorodnych problemów, związanych z zewnętrznym wyglądem. Zabieg ten sprawdzi się np. w przypadku chęci redukcji zbędnych kilogramów oraz w walce z cellulitem, która bez odpowiedniego wsparcia może być z góry skazana na porażkę. Technologia ICOONE to również wyjście naprzeciw problemom młodych matek, które chciałyby bezinwazyjnie i szybko powrócić do sylwetki sprzed ciąży.

Jakie efekty przynosi technologia ICOONE?

Efekty, związane z nowoczesną technologią ICOONE, są nie tylko szybkie, ale również i trwałe. Wśród całego szeregu pozytywnych skutków zabiegu, na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim:

 • zmniejszenie cellulitu,
 • likwidowanie tkanki tłuszczowej, nawet tej głęboko ukrytej,
 • wzmocnienie układu krążenia i układu limfatycznego,
 • przywrócenie jędrności skórze,
 • powrót do prawidłowego metabolizmu,
 • zmniejszenie blizn, powstałych na skutek oparzeń i operacji,
 • redukcja obrzęków limfatycznych.

Na czym polega wyjątkowość zabiegów ICOONE?

Podczas zabiegów stosowane są głowice masujące. Oddziałują one na skórę poprzez 1180 bodźców mikrostymulujacych, przypadających na każdy dmᶟ ciała. Dzięki temu modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu przebiega wyjątkowo szybko, a zarazem łagodnie dla organizmu człowieka. U podłoża wysokiej skuteczności metody ICOONE leży m.in. połączenie energii lasera biostymulującego oraz światła LED. Umożliwia to nie tylko likwidowanie tkanki tłuszczowej, ale również i rozluźnianie mięśni, usuwanie blizn, zaparć, a nawet zapalenia ścięgien czy obrzęków limfatycznych, występujących w obrębie kończyn górnych i dolnych.

Nowoczesne technologie w walce o piękną skórę

Technologia, która wykorzystana zostaje w trakcie zabiegów z serii ICOONE, stymuluje tkanki organizmu. Odbywa się to jednocześnie aż na trzech poziomach. Całość z kolei ulepsza komora centralna, działająca na podciśnienie. Dzięki temu zabieg ICOONE oddziałuje na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i włókna kolagenowe.

Moc lasera

Laser, wykorzystany w technologii ICOONE, zapewnia wysoką skuteczność, a zarazem małą inwazyjność zabiegu. Fale, wytwarzane przez laser, wędrują w głąb tkanek. W tym obszarze następuje ich absorpcja przez lipidy. W efekcie temperatura zostaje podniesiona, a lipoliza, prowadząca do redukcji tkanki tłuszczowej, nabiera znacznie szybszego tempa.

Długofalowe światło LED oddziałuje z kolei na fibroblasty, zwiększając produkcję kolagenu. Technologia ta prowadzi również do otwarcia porów w skórze. Dzięki temu rozbity tłuszcz trafia do układu limfatycznego, nie uszkadzając przy tym komórek.

Bezpieczeństwo podczas zabiegu ICOONE

Zabiegi ICOONE są bezinwazyjne. Co więcej, większość pacjentów odczuwa przyjemne uczucie podczas sesji. W trakcie procesu ma miejsce tylko zasysanie skóry, co nie powoduje bólu i dyskomfortu. Głowica nie musi być dociskana do ciała, co zwiększa komfort nie tylko pacjenta, ale również osoby, która wykonuje zabieg.

Rekonwalescencja i przeciwwskazania do zabiegu ICOONE

Zabiegi, wykorzystujące technologie ICOONE, nie wymagają długiej rekonwalescencji. Są one bezinwazyjne, co wyklucza konieczność zastosowania się do licznych ograniczeń. Najważniejszym zadaniem jest przede wszystkim spożywanie ok. 1,5 l wody każdego dnia. Dzięki temu możliwe jest szybsze pozbywanie się z organizmu zbędnych produktów przemiany materii, a także złogów tłuszczu i szkodliwych toksyn.

Niestety, nie wszyscy mogą skorzystać z efektów, jakie przynoszą zabiegi ICOONE. Do przeciwwskazań należą m.in.:

 • ostre stany zapalne organizmu,
 • schorzenia wątroby i nerek,
 • pierwszy trymestr ciąży,
 • grypa, a nawet przeziębienie,
 • żylaki,
 • przepukliny,
 • nowotwór w aktywnej fazie,
 • posiadanie wypełnienia z botoksu,
 • posiadanie wypełniaczy silikonowych.
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.