Skip to main content

Jakie są polecane sale na różne okazje w okolicach Lublina?

Odpowiednia okazja wymaga odpowiedniej sali. Na rynku znajduje się multum ofert wynajmu tego typu lokali. Jednak dla najlepszego wrażenia i przebiegu spotkania czy imprezy trzeba wybierać wyłącznie spośród najlepszych miejsc. W poniższym artykule przedstawione zostaną najlepsze sale na wynajem w Lublinie.

Pensjonat i Restauracja Rozanna

Zlokalizowane są  pod numerem jeden przy ulicy 1-go Maja. Można wynająć tam dziewięć pokoi dla dwóch lub trzech osób. W pakiecie znajduje się także studio z dołączonym aneksem kuchennym. Poza restauracją przy pensjonacie działa także Pub Mexico, w którym można organizować imprezy okolicznościowe.

Sala Weselna&Kręgielnia pod Lasem

Lokal został przygotowany w stylistyce przywołującej wspomnienie dawno minionych czasów rycersko-szlacheckich. Wbrew nazwie można organizować tam nie tylko wesela, ale także imprezy firmowe czy okolicznościowe. Kulinaria dla gości można wybrać z obfitego menu uwzględniającego różne preferencje. Specjalnością kucharzy jest kuchnia tradycyjna. Jednak na prośbę przygotowują dania z każdej znanej kuchni. Pojemność sali to 130 osób.

Sala Konferencyjna Favilla

Położona jest w Świdniku w województwie lubelskim. Jej przeznaczeniem są konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia, etc. Sala zapewnia najwyższej jakości sprzęt audiowizualny do prowadzenia organizowanych w niej wydarzeń. Organizator otrzymuje także możliwość pełnej manipulacji oświetleniem sali. Koszt jej wynajmu jest przeliczany w stosunku do trwania spotkania liczonego w godzinach. Pod adresem https://www.favilla-swidnik.pl/sala-konferencyjna mogą Państwo uzyskać więcej informacji, a także zarezerwować salę.

Dom Weselny Rozmaryn

Może pomieścić imponującą liczbę 190 osób. Działa od 2003 roku i specjalizuje się w organizacji wesel. Znajduje się przy ul. Turka 241, a oferta jego menu pozwoli zorganizować wesele przyjazne wyznawcom wszystkich diet.

Restauracja Bosman

Mogą w niej Państwo zorganizować spotkanie przeznaczone dla nawet 150 osób. Sala specjalizuje się w organizacji wesel i bankietów. Położona jest przy ulicy Krężnickiej 6, a koszt wynosi 130 złotych od gościa bez względu na ich całkowitą liczbę.

Hotel Relax

Udostępnia on salę o pojemności 90 osób. Jej lokacja to Przyjaźni 17 w Lublinie. Sala ma bardzo szeroki zakres zastosowań — personel otwarty jest na organizację chrzcin, wesel, Pierwszych Komunii, a nawet urodzin czy imienin. W ofercie znajduje się także sala konferencyjna o pojemności do 50 uczestników. Bywa wykorzystywana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji. Szkolenia odbywają się w dwóch dedykowanych im salach.

Zajazd pod Gwiazdami

W sali weselnej przy zajeździe może bawić się nawet 250 gości. Podczas wesel serwowane są przygotowywane na miejscu wędliny, a także tradycyjne dania. Goście weselni mogą także liczyć na nocleg. Do ich dyspozycji są 34 miejsca w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Ponadto oferowane są 4 apartamenty małżeńskie. Zajazd znajduje się przy Lipskiej 37.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:

  • Zabytkowe dworki na Lubelszczyźnie — top 5 miejsc
  • Jakie są polecane sale na różne okazje w okolicach Lublina?
  • Kiedy skorzystać z usług wsparcia drogowego?
  • Co zobaczyć w południowej Polsce?

Najpopularniejsze wpisy:

  • Co zobaczyć w południowej Polsce?
  • Jakie są polecane sale na różne okazje w okolicach Lublina?
  • Kiedy skorzystać z usług wsparcia drogowego?
  • Zabytkowe dworki na Lubelszczyźnie — top 5 miejsc